AY TANRIÇASI DİYARINDA YOGA (08-09-10 Mart 2019)

Duygu Ak
Yoga

Bu dönem yoga atölyemiz DUYGU AK tarafından gerçekleştirilmektedir. Yoga için “yolculuk” benzetmesi çok sık yapılır. Zira yoga, içinde barındırdığı öğretilerle tam bir yolculuktur aslında. Bu yolculukta karşınıza pek çok şey çıkacak ve hepsinden yeni şeyler deneyimleyerek yeni yolculuklara doğru yol alacaksınız demektir.

 

PROGRAM

 

1. Gün Cuma

Saat 16.00’da AGORA PANSİYON’DA toplanıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra programımızı anlattığımız ve katılımcıların tanıştığı küçük bir toplantımız var. Toplantımızı çay, kahve ve ikramlar eşliğinde yapıyoruz. Sonrasında İlk yoga dersimiz hafif akış şeklinde başlayacak. Hemen sonrasında antik kent meclisinden başlayan ve Bizans Kalesi’ne uzanan keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Günbatımından sonra kampımıza dönüyoruz. Akşam yemeğimiz sonrasında serbest zaman ve dinlenme.

 

2. Gün Cumartesi

 

Kahvaltı öncesi sabah 07.00-07.45 arasında ikinci yoga dersimiz. 

İkinci dersimizde biraz daha omurga odaklı ve beden esnekliğini kazandırmaya yönelik akış şeklinde bir ders planladık.
Kahvaltı sonrası 11’ e kadar serbest zaman, iyice dinlendikten sonra yaklaşık 5 saat sürecek yürüyüşümüz ile Yediler Manastırı’na yürüyeceğiz. Öğlen yemeğimizi bu yolculuk sırasında doğa ile başbaşa yapıyoruz.
İlginç kaya yapısı, antik yürüyüş yolları ve tarihi kalıntılar arasındaki yürüyüşün ardından kampımıza dönerek kısa bir dinlenme sonrası göl kenarına inerek  1 saat 15 dk boyunca hem beden farkındalığına yönelik omurga ve kalça odaklı hem de nefes ve meditasyon ile gevşeyip rahatlayacağımız bir ders yapacağız.

Akşam yemeğimizde sazcı Mehmet Dayı ve Ege türküleriyle bize eşlik ediyor.

 

3. Gün Pazar

Bu sabah 09:30 da yoga dersimize başlıyoruz, sonrasında kahvaltı eşiliğinde kampın genel değerlendirmesini hep birlikte yapıyoruz.
Katılım belgeleri dağıtımı sonrası vedalaşıyoruz.

 

YOGA ATÖLYESİ ÜCRETİ: 850 TL’DİR.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

2 gece konaklama (2 Kişilk odalarda kişi başı)

2 sabah kahvaltısı

2 akşam yemeği
1 öğle yemeği

Rehberlik ve yoga danışmanlığı

Cumartesi akşam Ali Dayı’nın saz dinletisi

Seyahat Sigortası

Tek kişilik konaklama farkı 100 TL’dir.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar ve ekstralar

İçecekler

 

Daha fazla detay ve bilgi edinmek için

info@bafasanatkampi.com adresine bir mail gönderebilir ya da sayfamızda ki whatsapp uygulamamızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz…

× Whatsapp ile ulaşın