EGE’DE YILBAŞI

YILBAŞINDA BAFA YOLCULUĞU ÜCRETİ: 1.700 TL’DİR.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
3 gece konaklama 3 sabah kahvaltısı (C.tesi-Pazar-P.tesi)1 öğle yemeği (C.tesi)
3 akşam yemeği (Cuma-C.tesi-Pazar)
Tüm ulaşımlar ve ara transferler, rehberlik ve fotoğraf danışmanlığı.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
1 kahvaltı (Cuma)
2 öğlen yemeği (Şirince ve Didim)
Otel ekstraları Kişisel harcamalar, içecekler, müze ve ören yeri girişleri

 

Yılbaşı organizasyonumuz hakkında daha fazla detay için

info@bafasanatkampi.com adresine bir mail göndermeniz yeterli…

BU ORGANİZASYON LATMOS TRAVEL (TURSAB BELGE NO: 7192 ) TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.

 

Ege Bölgesi, antik yerleşimleri, doğası ve dağ köylerinde süren geleneksel yaşamı ile Türkiye’nin önde gelen fotograf ve yürüyüş platolarından biridir. Bu bölgeye kışın ve baharda yapılacak gezilerde oldukça keyifli fotograf çalışmaları yapılabilmektedir. Gezmek, günümüz insanının yaşamında önemli bir yer tutuyor. Uzun ya da kısa yolculuklar, sadece modern zamanlara özgü bir etkinlik değil, eski çağlardan beri “gezmek”, “gitmek” hep önemini korumuş. Hangi nedenle olursa olsun, merak, dinlenme, tanık olma, bilme, keşfetme, macera, para kazanma ya da sadece gitmek, yollarda olmak için gitmek…

 

YOLCULUK PROGRAMI
28 Aralık 2018 Cuma Saat 23:30 Taksim AKM, 00:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ediyoruz.

29 Aralık 2018 Cumartesi Gece yolculuğu ile zaman kazanıyor, sabah erken saatlerde Şirince’ye ulaşıyoruz, kahvaltımızı yol üzerinde yapıyoruz. Yorgunluk kahvesinin ardından, Şirince’yi geziyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeğimiz Şirince’de Ege’nin yöresel yemeklerini deniyoruz. Bir sonraki durağımız Bafa Gölü kıyısındaki Kapıkırı Köyü. Köye vardıktan sonra pansiyonumuza yerleşiyoruz, akşam yemeğine kadar fotoğraf çekebileceğimiz ve çevreyi tanıyacağımız kısa bir köy yürüyüşümüz var.

30 Aralık 2018 Pazar Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra biraz dinleniyoruz ve Yediler Manastırına doğru yürüyüşe geçiyoruz. Yolumuz uzun, yol boyunca doğanın tadını çıkararak, etrafımızdaki tarihi yapıları, şapelleri de ziyaret ederek manastıra ulaşıyoruz. Öğlen yemeğimizi manastıra yakın bir yerde muhteşem Bafa Gölü manzarası eşliğinde yedikten sonra kampa dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dileyen katılımcılarımızla günbatımı çekimleri için göl kıyısındayız.

31 Aralık 2018 Pazartesi Sabah kahvaltısından sonra rotamızı Didim’e çeviriyoruz. Rehberimiz ile buluştuktan sonra Didim’de öğlene kadar, Milet ve Priene Antik kentlerini gezeceğiz. Öğlen yemeği ve kahve keyfinden sonra Athena tapınağı turumuzu tamamlıyor ve pansiyonumuza dönüyoruz. Gecemiz yerel sanatçı Mehmet Dayı’nın sazı eşliğinde söylediği Ege türküleri ve sohbeti ile Bafa’da devam ediyor.

01 Ocak 2019 Salı Yeni yılın ilk gününde geç kahvaltı ile güne başladıktan sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üzerinde Efes Antik Kenti’ne uğruyoruz. Akşam İstanbul’dayız.

 

Whatsapp