YEMEK ve KONAKLAMA

YEMEKLER VE KONAKLAMA

 

Yemekler; Bafa Sanat Kampı’nda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ücrete dahildir. Yemeklerimiz “anne eliyle” büyük bölümü kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz sebzelerle ve kendi zeytinyağımız ile hazırlanır.

 

Gün boyunca çayımız ve kahvemiz sürekli olarak hazırdır ve ücretsizdir.

 

Atölye çalışmaları ve etkinliklerimiz zaman zaman kek, börek vb sürpriz ikramlarla kesilebilir…

 

Önemli not: Kampımızda içme suyu, su sebilinden almanız durumunda ücretsizdir. Bunun için bir mataranız olması önemlidir. Yürüyüşlerde de mataraya ihtiyacınız olacak. Şişe su kullanmanız durumunda maalesef ücret talep etmek durumundayız.

 

Diğer içecekleri (alkollü-alkolsüz) buzdolabından kendiniz alabilirsiniz. İçeceklerinizi adisyon kağıtlarına kendiniz yazarak kamp sonunda ödemenizi yapabilirsiniz.

 

Konaklama; Bafa Sanat Kampı konaklaması Kapıkırı Köyü’nde 25 yıldır hizmet veren Agora Pansiyon’da yapılmaktadır. Sanat Kampımızda birkaç farklı konaklama imkânı bulunmaktadır.

 

Kampımızda 3 bungalov, 6 pansiyon odası ve 5 çadırımız bulunmaktadır. Katılımcılar ayrıca kendi çadırlarını getirerek bahçemizde kurabilirler. Çadırda kalacak arkadaşlarımız için 3 ayrı duş ve WC bulunmaktadır. Diğer odaların hepsinde duş ve WC bulunmaktadır.

 

Odalarımızda klima bulunur ve TV yoktur. Odalarımızda 2, 3 ve 4 kişilik konaklama imkânı vardır.

 

Önemli not: Bungalov ve pansiyon odalarımızın özellikleri aynıdır. Kampa kayıt sıranıza göre uygun olan odalar size verilmektedir. Tek kişilik konaklama talebiniz olması durumunda bir ücret farkı ödemeniz gerekmektedir.

× Whatsapp ile ulaşın