Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Kampa nasıl ulaşabilirim?
Kampımıza Bodrum’a uçak ya da otobüs, Milas’a otobüs ile ulaşmak mümkündür. Detaylı bilgiyi KAMPA ULAŞIM sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Kampa kaydımı nasıl yaptırabilirim?
Web sayfamız, e-mail ya da telefon ile kampımız ile ilgili yeterli bilgiye ulaşıp katılmaya karar verdiğinizde bize bilgi vermeniz yeterli. Size ulaşıp seçtiğiniz kamp dönemini, katılmak istediğiniz atölyeyi ve konaklama tercihinizi soracağız. Daha sonra size bir kayıt formu ulaştıracağız ve ilk ödeme için hesap numarası ileteceğiz. İlk ödemenizi yaptığınızda kaydınız kesinleştirilmiş olacak.

 

Kamp ödemesini nasıl yapabilirim?
Kampımıza kayıt olduğunuzda ilk 3 gün içerisinde size bildirilecek hesap numarasına ücretin %50 sini havale / EFT yapmanızı isteyeceğiz. Kalan ödemeyi kampımıza katılmadan en az 15 gün önce yapmanız gereklidir.
Dileyen katılımcılar kamp ücretinin tamamını kayıt sırasında havale / EFT ile ödeyebilirler.

 

Kampta kaç atölyeye katılabiliyorum?
Kampımızda atölye çalışmaları eşzamanlı olarak gerçekleştirildiğinden kahvaltı sonrası atölyelerden sadece bir tanesini seçebiliyorsunuz. Ancak günün diğer saatlerindeki fotograf çekimlerine ve yapılacak atölye çalışmalarında da “misafir katılımcı” olarak yer alabilir, bu atölyelerden de yararlanabilirsiniz.

 

Kampta WIFI var mı?
Kampımızda oldukça hızlı bir WIFI bağlantımız var. Kampa geldiğinizde size WIFI şifresi verilecek ve internet kullanabileceksiniz.

 

Kampta konaklama nasıl oluyor?
Fiyat bölümünde belirtilen ücret (köy evi, pansiyon ve bungalov odalarında) 2, 3 ve 4 kişilik konaklama için geçerlidir. Tek başına konaklamak isteyen katılımcılar yine fiyat bölümünde belirtilen ücret farkını ödemek durumundalar. Kayıt olduğunuzda size konaklama tercihiniz sorulacak ve en uygun odaya yerleştirileceksiniz.

 

 

× Whatsapp ile ulaşın