ATÖLYELER

Sanat Kampı
Sanat Kampı

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Bafa Sanat Kampı’nda katılımcılar bir hafta boyunca farklı sanat atölyelerine katılarak; becerilerini geliştirir, eserler ortaya çıkarır ve “sürekli tüketim” yerine yaşadıkları haftayı yeniden üretirler….

 

TAŞ-AHŞAP-KİREMİT BOYAMA

Bu sanat atölyeleri Sabahattin AKAN tarafından gerçekleştirilmektedir. Farklı boyama teknikleri ve uygulamaların deneneceği bu atölye çalışmamızda haftanın sonunda evinize kendi ürettiğiniz dekoratif ürünlerle döneceksiniz…

 

TAKI TASARIMI

Kapıkırı Köyü’ne geldiğinizde köyün neşeli kadınlarının kendi üretimi olan “organik” eşarp ve kolyelerle karşılaşırsınız. Bölgedeki bitkilerin tohum ve çekirdeklerini de kullanarak ürettikleri bu ürünleri satan kadınlar aile bütçesine katkıda bulunurlar. İşte bu atölyemizde Sabahattin AKAN eşliğinde kendi aksesuarlarınızı üreteceksiniz.

 

GELENEKSEL SÜPÜRGE YAPIMI

Bafa Gölü kıyısından toplayacağınız sazlarla atölye danışmanımız Sabahattin AKAN eşliğinde dekoratif süpürgeler üreteceksiniz. Elbette bu süpürgelerle evinizi temizleyemezsiniz, ama diğer üreteceğiniz eserlerinizin yanında özel bir köşeye yerleştireceğinizden eminiz…

 

FOTOĞRAFÇILIK

30 yıldır profesyonel olarak fotoğrafçılık yapan ve bu konuda birçok yazmış olan danışmanımız Cenk GENÇDİŞ eşliğinde temel fotoğraf bilgilerini (objektif, enstantane, diyafram vb) uygulamalı olarak çalışacağınız atölye gününün yanı sıra stüdyoda da eğlenceli çekimler yapacağınız bir programımız var.

 

× Whatsapp ile ulaşın